2. Perły Małopolski 13.03.2014

PERŁY MAŁOPOLSKI. SKAŁA ­- OJCOWSKI PARK NARODOWY

Drugi sezon biegów z cyklu Perły Małopolski – biegi w Parkach Narodowych otworzyliśmy w składzie Zapierdalaczy: Magda i Kajetan. Towarzyszyli nam Andrzej R i jego syn Dominik, który wystartował w biegach dla dzieci. Dla Kajetana było to oficjalne otwarcie sezonu biegowego 2014 i to jakie otwarcie! Rok temu na krótszej trasie bo 10,6km Kajetan uzyskał wynik 54 min 55 sek – teraz ­ dystans 11,6km i wynik 55 min 53 sek! Super! Duma mnie rozpierała z osiągniętego 48 miejsca. Ma dobre geny ­ pewnie Tymka ­ czyli walimy ile fabryka dała a potem się martwimy. Z jego opowieści wynika, że nawet na podbiegach biegł a tam jest jeden odcinek taki, że co poniektórzy witali go z „kurwami” na ustach!!

Zapierdalacze perly malopolski
Mój start nie mogę zaliczyć do udanych, ponieważ bardziej był to bieg rehabilitacyjny niż startowy­. Delikatnie z moją nóżką ­ 3,7 km w ­ 26 min. ­Trasa 50% pod górę­ taka forma oszczędzania mojej nogi….ale niestety noga boli. Pozostaje trzymać się mądrego powiedzenia ­ czym się strułeś ­ tym się lecz.

Andrzej także dał radę tym górką. Pogoda super ­ pochmurno, czasem trochę słonka się pojawiło i chłodno.Polecamy tą imprezę ­- organizatorzy super, jeden wielki rodzinny piknik z kiełbaską z grilla, goframi i naleśnikami z bitą śmietaną.Następne edycje 1.06 w Szczawnicy a potem 29.06 w Rabce Zdrój, następnie Zawoja a na koniec w październiku Kościelisko i Tatrzański Park Narodowy. Plan Kajetana i mój jest taki aby wystartować w każdej edycji

Autor – Magda

Komentowanie jest wyłączone